landwirtshaftliche Erwerbstätigkeit

landwirtshaftliche Erwerbstätigkeit
žemės ūkio veikla statusas Aprobuotas sritis kaimo plėtra apibrėžtis Veikla, apimanti žemės ūkio produktų gamybą, savos gamybos žemės ūkio produktų perdirbimą ir iš jų pagamintų maisto ar ne maisto produktų realizavimą, taip pat paslaugų žemės ūkiui teikimą ir (arba) geros agrarinės ir aplinkosauginės žemės būklės palaikymą. nuoroda http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=407717 atitikmenys: angl. agricultural activity; agricultural practice vok. landwirtshaftliche Erwerbstätigkeit rus. сельскохозяйственная деятельность pranc. activité agricole šaltinis Lietuvos Respublikos žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros įstatymas (Žin., 2002, Nr. 72-3009)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • activité agricole — žemės ūkio veikla statusas Aprobuotas sritis kaimo plėtra apibrėžtis Veikla, apimanti žemės ūkio produktų gamybą, savos gamybos žemės ūkio produktų perdirbimą ir iš jų pagamintų maisto ar ne maisto produktų realizavimą, taip pat paslaugų žemės… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • agricultural activity — žemės ūkio veikla statusas Aprobuotas sritis kaimo plėtra apibrėžtis Veikla, apimanti žemės ūkio produktų gamybą, savos gamybos žemės ūkio produktų perdirbimą ir iš jų pagamintų maisto ar ne maisto produktų realizavimą, taip pat paslaugų žemės… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • agricultural practice — žemės ūkio veikla statusas Aprobuotas sritis kaimo plėtra apibrėžtis Veikla, apimanti žemės ūkio produktų gamybą, savos gamybos žemės ūkio produktų perdirbimą ir iš jų pagamintų maisto ar ne maisto produktų realizavimą, taip pat paslaugų žemės… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • žemės ūkio veikla — statusas Aprobuotas sritis kaimo plėtra apibrėžtis Veikla, apimanti žemės ūkio produktų gamybą, savos gamybos žemės ūkio produktų perdirbimą ir iš jų pagamintų maisto ar ne maisto produktų realizavimą, taip pat paslaugų žemės ūkiui teikimą ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • сельскохозяйственная деятельность — žemės ūkio veikla statusas Aprobuotas sritis kaimo plėtra apibrėžtis Veikla, apimanti žemės ūkio produktų gamybą, savos gamybos žemės ūkio produktų perdirbimą ir iš jų pagamintų maisto ar ne maisto produktų realizavimą, taip pat paslaugų žemės… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”